Tagi

, , , , ,

Cześć!
Jutro w Krajinie Piva pojawi się w sumie ponad 100 osób związanych z piwowarstwem domowych ze strony czynnej lub biernej. Ponieważ właśnie znalazłem chwilę żeby usiąść przed komputerem i napisać parę słów przed imprezą. Będzie (jak w e-mailach do piwowarów) krótko i na temat 😉

  • Rejestrację piw zaczynamy o 12.00 (czekamy na ostatnie piwo do 13.00, musi się przecież schłodzić), na miejscu będzie kilka osób które usprawnią proces wydawania opasek i identyfikatorów piwowarów oraz kodowanie piw w sposób uniemożliwiający namierzenie własnego trunku.
  • Do sponsorów miały dołączyć jeszcze dwie firmy, ale po wcześniejszych obietnicach zrezygnowały z dobrodziejstwa odpisywania na maile koleżanki latającej wokół sponsoringu, więc zasilamy pulę nagród upominkami od Browaru Olimp: pojawi się szkło, w ramach nagrody zasilimy je trunkiem na miejscu. Krajina Piva znów dołoży coś od siebie, otwierając zwycięzcom rachunki na wieczór po ogłoszeniu wyników.
  • Po raz kolejny wspiera nas przesympatyczna ekipa pierogarni „Leniwa” znajdującej się zaledwie 150 m od lokalu. Z opaską zlotową zarówno piwowarzy jak i sędziowie zjedzą pyszny obiad z 10% zniżką 😉
  • Opaski dla sędziów można odbierać właściwie od 12.00, będę na miejscu cały czas.
  • Goście z opaskami zaczynają wchodzić do lokalu o godzinie 16.00, właściwie od razu zaczynamy rozlew piw (w końcu będzie ich w sumie ok. 3800 porcji ;))
  • Wyniki ogłaszamy po wszystkich kategoriach, zapewne ok. 20.30. Otwarcie Krajiny piwa dla osób spoza Zlotu o 21.00.

Do zobaczenia!

Reklamy