Tagi

, , ,

opaski na drugi Toruński Zlot Piwowarów Domowych

Rezerwacja online zakończona, ostatnie opaski możecie złapać w Krajinie Piva oraz Piwexie (nadzieja spóźnialskich tylko w osobach, które nie przeleją pieniędzy za rezerwację do 14 czerwca).

Opaski na drugi Toruński Zlot Piwowarów Domowych dotarły do nas kilka dni temu. Wzorem poprzedniej edycji Zlotu uruchamiamy rezerwację online (głównie z myślą o osobach spoza Torunia, opaski dla naszych stałych bywalców pojawią się jutro w Krajinie Piva i Piwexie). Ze względu na limit miejsc (wynikający z ograniczonej ilości piwa dostarczanego przez każdego piwowara) musimy oczywiście  wprowadzić pewne ograniczenia:

  • rezerwacja opasek możliwa jest jedynie poprzez poniższy formularz,
  • opaski należy opłacić za pomocą przelewu najpóźniej do 14 czerwca 2013 (dane do przelewu otrzymacie w mailu po wysłaniu formularza),
  • 15 czerwca wszystkie niepotwierdzone rezerwacje zostają anulowane, a opaski wędrują do Krajiny Piva w celu rozprowadzenia wśród klientów pubu,
  • w ramach rezerwacji internetowej dostępne będzie ok. 60 wejściówek, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystko po to, aby uniknąć sytuacji w której ktoś zamawia wejściówki a później ich nie odbiera (całe szczęście zimą do takiej sytuacji nie doszło).

Uwaga! Każdy piwowar wchodzi na Zlot za darmo i jest uprawniony do zaproszenia jednej osoby za pół ceny (wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu i dokonać rezerwacji z tego samego maila, co zgłoszenia piw)

Ważne!

Opaska wykonana są w taki sposób, że po jej założeniu niemożliwe jest rozpięcie bez jej przecięcia (z podobnym rozwiązaniem mogliście się spotkać m.in. na festiwalach muzycznych). Nie zakładajcie jej przed zlotem, chyba że nie zamierzacie jej zdejmować do 22 czerwca ;). W dniu zlotu opaska umożliwi Wam opuszczanie lokalu (choćby na zniżkowy obiad w „Leniwej”).

P.S. Lista trunków, których spróbują szczęśliwcy zamknęła się przy 28 pozycjach, jej ostateczny kształt możecie podziwiać tutaj. Tu z kolei możecie dołączyć do zlotowego wydarzenia na Facebooku.

Reklamy