Tagi

,

Opaski - Toruński Zlot Piwowarów DomowychOd dziś w Krajinie Piva można zakupić (w cenie 20 zł) opaski – wejściówki dla gości I Toruńskiego Zlotu Piwowarów Domowych. Ponieważ jednak część z Was przyjeżdża z daleka (dostaliśmy już sygnał mi.n. ze Szczecina), umożliwiamy rezerwację wejściówek przez stronę zlotu. Ze względu na limit miejsc (wynikający z ograniczonej ilości piwa dostarczanego przez każdego piwowara) musimy jednak wprowadzić pewne ograniczenia:

  • rezerwacja opasek możliwa jest jedynie poprzez poniższy formularz,
  • opłacenie zamówionej ilości wejściówek poprzez przelew bankowy do 10 grudnia 2012 (dane do przelewu otrzymacie w mailu po wysłaniu formularza),
  • w ramach rezerwacji internetowej dostępne będzie ok. 40 wejściówek, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystko po to, aby uniknąć sytuacji w której ktoś zamawia wejściówki a później ich nie odbiera.

Rezerwacja opasek

Rejestracja zamknięta, gratulujemy tym, którym się udało (z racji zainteresowania rozprowadziliśmy online 60 sztuk) 😉
Tym, dla których brakło miejsc, polecamy poczekanie do 10 grudnia – jeśli do tego czasu nie wpłyną pieniądze od osób, które zarezerwowały opaski, wprowadzimy je ponownie do sprzedaży.

Ważne!

Opaska wykonana są w taki sposób, że po jej założeniu niemożliwe jest rozpięcie bez zniszczenia / przecięcia opaski. Nie zakładajcie jej przed zlotem, chyba że nie zamierzacie jej zdejmować do 15 grudnia ;). W dniu zlotu opaska umożliwi Wam opuszczanie lokalu (choćby na obiad w „Leniwej”) oraz pozwoli przyjezdnym na uzyskanie zniżki na noclegi.

Reklamy